Skip to content
Pink Press ♡
Menu
  • ♡
  • WEBSHOP
  • Selfcare
    • Gezond en fit ouder worden
    • Hormonen
    • Mindfulness
    • Ontspanning
    • Dieet
    • Geestelijke gezondheid
  • Sporten
    • Hardlopen
    • Wandelen
  • Fashion
    • comfortabele outfits
    • Style
    • Accessoires
  • Beauty
    • Haarverzorging
    • Huidverzorging
  • Huis en Tuin
    • Huishouden
    • Interieur inspiratie
  • Mama
    • Kinderen
    • Pubers
    • Speelgoed + Games
  • Lifestyle
    • Eten en drinken
    • Op reis
    • Ondernemen
    • Persoonlijk
    • Relaties♡
    • Overige
    • feestdagen
  • Contact
    • UGC by Pink Press
    • Over mij
    • Privacybeleid
    • vriendelijke disclaimer
    • Algemene Voorwaarden
Menu

Bus 18 naar Salou

Geplaatst op 10/01/201621/08/2019 door Linda

 

 

Solmar Tours Bus 18 richting Salou. Je moet toch wat als je als alleenstaande moeder wilt reizen op een klein budget. 

Inhoud

Toggle
  • Alleenstaande ouder reizen
    • Vind ik leuk:
    • Deze blogs wil je ook vast lezen!
    • Ontdek meer van Pink Press ♡

Alleenstaande ouder reizen

In de bus zaten voornamelijk uitgebluste moeders met hun kroost. Zij die het hele jaar, en soms wel langer hebben gespaard om eindelijk op vakantie te kunnen gaan. Met de bus, want dat is goedkoper uiteraard.

Na een helse rit van bijna 24 uur, zonder nog enig gevoel in je benen, kom je aan op je eindbestemming.

Het hotel zit er meer dan prima uit. Ja, het is wel 4 sterren dus dan verwacht je ook wel iets. Bij aankomst om 07.00 moet je wachten tot 14.00 voordat je kan inchecken. Daar zit je dan met je kind uren te wachten. Je hele leven komt voorbij wat heb je toch verkeerd gedaan dat je niet eens een fatsoenlijke reis kan betalen. Maar goed je kind heeft zelfs door de vermoeidheid veel plezier met de andere kinderen.

Tijdens het wachten komt er een animatie team, die de boel verdraaglijker probeert te maken. Wat zie je daar?. Het gehele animatie team bestaat uit mooie mannen. Lang, donker en breed. De vermoeidheid is gelijk weg. Je oog valt op de langste en mooiste. Oogcontact word gemaakt.

In die 10 dagen dat je daar verblijft is er geregeld contact. “Hey” daar en” how are you?” hier. Inmiddels ben je aangesloten bij de oververmoeide single moeke club. Je krijgt het ene trieste verhaal na het andere te horen. Je doet net alsof je alles hoort. Maar relaxend op je ligbed volgen je ogen vanuit je zonnebril de lekkere billen van Carlos. Ja, zijn naam is uiteraard al bekend.

LEES OOK  Outfit voor de eerste dag van school!

spanjeEen dag voor dat je weer die heerlijke rit mag maken in bus 18 terug naar huis, komt Carlos naar je toe. Je staat te kijken bij de vertrektijden in de kelder, achter jou hoor je. ” Hey you so beautifull”, “You have a husband”. Ik denk “No I Have nothing houd nou je bek, niet praten je verpest mijn dagdromen”. In zijn “beste” Engels legt hij uit dat hij jou al die dagen gevolgd heeft. “You good girl very good, not bad”. Blijkbaar omdat jij je “gedragen” hebt ben je in de smaak gevallen. Carlos is een 38 jarige Dominicaan die de eindjes aan elkaar probeert te knopen om voor zijn zoon te zorgen. Hij is hoofd animatie vertelt hij trots. Dit is allemaal teveel informatie denk je. Enige wat je wilde is verlekkerd naar hem kijken en niet zijn biografie weten. Om beleefd te blijven vertel je hem jouw naam en de rest van de verplichte opsommingen.

En toch, ben je op de een of andere manier beland in de animatie kamer, tussen de clownspakken word je gekust. Je zoon is ondertussen boven lekker aan het spelen en vermaakt zich super. Dus mama mag ook even. Bij die zoen is het gebleven. Maar damn wat een zoen, naar boven strompelend ga je weer naast de moekes liggen net alsof er niets is gebeurd. Carlos gaat weer verder met zijn animatie bezigheden.

Bij afscheid de dag erna staat hij heel lief op je te wachten om afscheid te nemen. Je moet hem beloven te bellen en dat je met geen andere man zal daten. Je zegt maar yes yes its ok.

LEES OOK  Swan Lake on Ice

Je kijkt hem aan en vraagt hem: “Say my name”. Liefkozend kijkt hij je aan en zegt: “Yes you name is say my name”.!!

Herkenbaar? Ben jij wel eens op een alleenstaande ouder reis geweest?

 

 

Dit delen:

  • Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Delen op Threads (Opent in een nieuw venster) Threads
  • Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Delen op Bluesky (Opent in een nieuw venster) Bluesky
  • Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
  • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Delen op Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Deze blogs wil je ook vast lezen!


Ontdek meer van Pink Press ♡

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Category: Moederschap, Op reis, Persoonlijk

Bericht navigatie

← DIY Douchegel en wasmiddel
Review nieuwe horloges →

1 gedachte over “Bus 18 naar Salou”

  1. Lori (Mama's Jungle) schreef:
    12/01/2016 om 11:24

    whaha “yes you name is say my name”….. Toch eventjes een kleine kers op de taart van je reis. Why not 😉

    Aan het laden...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Bij PinkPress vind je alles over wandelen, hardlopen, calorieën tellen zonder gek te worden, en een lifestyle die past bij vrouwen van 40+. Of je nu moeder bent, weer begint met bewegen of gewoon lekkerder in je vel wilt zitten — wij helpen je op weg met eerlijke tips, inspirerende verhalen en een flinke dosis motivatie.
Klik op het plaatje voor mijn video's!

Of je nu een auto nodig hebt voor een zakelijke trip in de stad of een roadtrip met vrienden, DISCOVERCARS.COM zorgt dat je zorgeloos op pad gaat. Vergelijk de beste deals en huur een auto die precies bij jouw plannen past.

📍 Regel het hier in een paar klikken: DISCOVERCARS.COM

Abonneer je gratis op dit blog

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Bol AlgemeenBol Algemeen

Je gaat ermee akkoord e-mail van ons te ontvangen door dit formulier in te dienen en begrijpt dat je contactgegevens bij ons worden opgeslagen.

Lees je deze disclaimer ook even?

© 2026 Pink Press ♡ | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema
%d