Skip to content
Pink Press ♡
Menu
  • ♡
  • WEBSHOP
  • Selfcare
    • Gezond en fit ouder worden
    • Hormonen
    • Mindfulness
    • Ontspanning
    • Dieet
    • Geestelijke gezondheid
  • Sporten
    • Hardlopen
    • Wandelen
  • Fashion
    • comfortabele outfits
    • Style
    • Accessoires
  • Beauty
    • Haarverzorging
    • Huidverzorging
  • Huis en Tuin
    • Huishouden
    • Interieur inspiratie
  • Mama
    • Kinderen
    • Pubers
    • Speelgoed + Games
  • Lifestyle
    • Eten en drinken
    • Op reis
    • Ondernemen
    • Persoonlijk
    • Relaties♡
    • Overige
    • feestdagen
  • Contact
    • UGC by Pink Press
    • Over mij
    • Privacybeleid
    • vriendelijke disclaimer
    • Algemene Voorwaarden
Menu

Bakken met kinderen | Leuker en makkelijker dan je denkt!

Geplaatst op 06/07/201817/07/2025 door Judith

Nu zie je misschien bakken met kinderen voor je; ballenbakken, plastic bakken…haha.. nee onzin natuurlijk. Ik bedoel gezellig samen met de kinderen koekjes bakken of wafels!
Die van mij is áltijd dol geweest op bakken; soms tot vervelends toe. Niet iedereen begrijpt dat. Geweldig toch, een kind die minimaal drie keer in de week een taart of een trommel vol koekjes wil bakken?! Het klinkt zo inderdaad heerlijk. Maar…. de koekjes en de taartjes moeten ook opgegeten worden hè. En dat vergeten de meesten!

Maar oké, feit is dat samen lekkere dingen bakken met je kinderen (of die van een ander) zó leuk is om te doen.
Als je voor het eerst gaat bakken samen houd het dan eenvoudig. Zo behouden ze het geduld en blijven ze er plezier aan beleven.

Inhoud

Toggle
  • Zelf wafels maken
    • Samen leren bakken
    • Vind ik leuk:
    • Deze blogs wil je ook vast lezen!
    • Ontdek meer van Pink Press ♡

Zelf wafels maken

Bij De Leukste Taartenshop hebben we een wafelmaker besteld. Dit omdat we wel vaak taartjes en cupcakes bakken, maar de meiden houden het meest van wafels. En joh dat is makkelijk! Je kunt een kant en klare wafelmix bestellen, of het zelf maken. Wij hadden het kant en klaar besteld. De meiden maakten gezellig de mix en maakten er balletjes van. Ik deed ze in de wafelijzer, en echt super easy mooie wafels! Ze waren ook nog eens mega lekker. Je kunt ze versieren met van alles. Hier ging er flink wat glitter spul overheen, maar fruit en Alpro proteïne yoghurt is nog lekkerder. Dit is echt heel easy beginners werk, en ze kunnen bijna niet fout gaan! Ze waren hier wel op voor ik foto’s echt kon maken, vandaar de stockfoto.

LEES OOK  Zelfzorgmiddelen nodig? Doe beroep op je zorgverzekering! (Nu het nog kan)

Samen leren bakken

Hebben de kinderen het koekjes bakken onder de knie dan volgt een simpel taartje. Bouw de moeilijkheidsgraad langzaam op; zo blijft het voor iedereen leuk en gezellig en ontstaan er geen irritaties.
Behalve dat het leerzaam is, is het ook heel goed als kinderen creatief bezig zijn. Even niet bezig op de tablet of smartphone.

En weet je wat op de lange termijn zo leuk is? Als de dag komt dat ze ook oud genoeg zijn om het helemaal alleen te doen. Kom je thuis na een dag hard werken, staat je dochter klaar met een zelfgemaakte taart. Hoe leuk is dat?!

De foto’s zijn van Maria Bochkova

Dit delen:

  • Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Delen op Threads (Opent in een nieuw venster) Threads
  • Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Delen op Bluesky (Opent in een nieuw venster) Bluesky
  • Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
  • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Delen op Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Deze blogs wil je ook vast lezen!


Ontdek meer van Pink Press ♡

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Category: Dieet, Moederschap

Bericht navigatie

← Winnen + Review | BABY secrets, Bubbleez, squishies, en een Smooshy Mushy Squishy!
Een make over van de keuken doe je zo! →

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Bij PinkPress vind je alles over wandelen, hardlopen, calorieën tellen zonder gek te worden, en een lifestyle die past bij vrouwen van 40+. Of je nu moeder bent, weer begint met bewegen of gewoon lekkerder in je vel wilt zitten — wij helpen je op weg met eerlijke tips, inspirerende verhalen en een flinke dosis motivatie.
Klik op het plaatje voor mijn video's!

Of je nu een auto nodig hebt voor een zakelijke trip in de stad of een roadtrip met vrienden, DISCOVERCARS.COM zorgt dat je zorgeloos op pad gaat. Vergelijk de beste deals en huur een auto die precies bij jouw plannen past.

📍 Regel het hier in een paar klikken: DISCOVERCARS.COM

Abonneer je gratis op dit blog

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Bol AlgemeenBol Algemeen

Je gaat ermee akkoord e-mail van ons te ontvangen door dit formulier in te dienen en begrijpt dat je contactgegevens bij ons worden opgeslagen.

Lees je deze disclaimer ook even?

© 2026 Pink Press ♡ | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema
%d