Dit artikel is een gesponsorde samenwerking met HEMA ♡
Of ik nou naar de gym ga of een rondje ga wandelen, mijn basis outfit is eigenlijk altijd hetzelfde. Niet omdat ik geen zin heb om te variëren, maar omdat comfort voor mij alles bepaalt. Als iets niet lekker zit, ben ik daar de hele training mee bezig. Voor sommige van ons is sporten al best een opgave, laat het in ieder geval comfortabel zijn!
We beginnen bij het ondergoed
We beginnen bij het ondergoed, want als dat niet goed zit, kun je de rest eigenlijk vergeten. Ik draag een sportBH waarin ik nog wel kan ademen, maar die wel strak genoeg zit om alles op z’n plek te houden. Geen borsten die om je nek vliegen, maar ook niet zo strak dat je 4 uur bezig bent om het uit te krijgen. Zo’n BH die je aantrekt en daarna niet meer voelt.
De slip is voor mij altijd dezelfde, een HEMA hipster dames. Dat is niet zomaar een keuze, dit ís mijn eerste keuze. De pasvorm is perfect, hij zit precies onder mijn buik, kruipt niet en knelt nergens. De stof blijft mooi, ook na veel wassen, en hij voelt elke keer weer fijn aan. Ik heb echt geen behoefte om iets anders te proberen, want deze zit gewoon altijd goed. Bij het sporten draag ik niets anders, ik ben echt al jaren een trouwe fan.
Legging of baggy broek, net waar ik zin in heb
Dan de onderkant. Soms draag ik een legging die stevig blijft zitten en meebeweegt zonder af te zakken. Soms kies ik juist voor een super baggy trainingsbroek. Dat hangt een beetje af van de tijd van de maand en hoe mijn lijf die dag aanvoelt.
Beide opties zijn goed. Het fijne is dat ik niet hoef te kiezen voor één vaste look, maar kan luisteren naar wat vandaag prettig voelt. Vergeet niet dat je er bent om te sporten en niet voor een fashionshow.
Oversized boven alles
Boven draag ik altijd een wijd T-shirt. Ik voel me gewoon niet prettig in een strak topje. Natuurlijk zie je dan sneller resultaten en blijft het vaak beter op zijn plek, maar dat weegt voor mij niet op tegen hoe ik me voel. In een oversized shirt kan ik vrij bewegen en ben ik minder bezig met mijn lichaam en meer met mijn training. Ik wil niet de hele tijd nadenken over een rolletje hier en een laagje daar.
En dat maakt sporten een stuk fijner.
Binnen en buiten sporten
Ga ik buiten wandelen, dan trek ik er een hoodie overheen of een goede winddichte jas. Ook draag ik dan het liefst lekkere trailrunners voor een goede grip en ik op elk terrein lekker kan lopen. In de gym heb ik meestal mijn HOKAs aan of Brooks running.
En ja, altijd hoge witte sportsokken. Het maakt me niet uit of ik er fashionable bij loop in de sportschool, ik wil dat mijn sokken lekker zitten. Hoge sokken blijven op hun plek en kruipen niet onder mijn voeten zoals die mini sokjes. Dat alleen al maakt ze voor mij onmisbaar.
Het handdoekje dat standaard meegaat
In de sportschool heb ik ook altijd een handdoekje bij me. Zeker na het fietsen stroomt het zweet letterlijk van mijn hoofd. Even afvegen en weer door, dat hoort er gewoon bij.
Sportkleding die met je meewerkt
Comfortabele sportkleding zorgt er niet voor dat je ineens harder loopt of sterker wordt. Maar het zorgt er wel voor dat je minder afgeleid bent. Minder trekken, minder corrigeren, meer focus op bewegen.
En dat is precies wat ik wil, kleding die met me meewerkt, zodat sporten gewoon fijn voelt.
Ontdek meer van Pink Press ♡
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.


