cadeau tips

Het grote unboxing blog – vlog

Hier in huis zijn we dol op cadeautjes, en dat hoeft niet hele groot te zijn, heel veel kleine dingen zijn ook gewoon leuk. dan heb je meer zeg maar.Dus wij gingen op zoek naar een pagina met leuke cadeau tips voor Moederdag bijvoorbeeld!

De grote doos

Zo kwamen we dus op de Radbag cadeau idee  pagina waar je echt honderden grappige kleine cadeaus kunt vinden. Ik kan je vertellen dat we hier allemaal in huis uren over de website zijn gegaan wie wat wilde. Uiteraard hebben we totaal niet naar de grote man in huis geluisterd, maar daar zijn we vrouwen voor.

We hebben er dus echt een girly box van gemaakt, die ook leuk zou zijn voor Keira om een vlog mee te maken, en die ons helemaal in de huidige lente sferen bracht. Ook dacht ik stiekem dat ik Moederdag vast kon vergeten, dus heb ik ook daar een beetje aan gedacht.

Unboxing

We kregen dus een heel leuk pakket met van alles en nog wat. Keira maakt een vlog:

zaadbommen
Ok.. bij het woord Zaadbommen is heel vele gelachen hier, het klinkt gewoon grappig. Ja toch? Of heb ik nou een dirty mind? Anyway, het is dus iets heel liefs!! Je kunt de zaadbommen gewoon in je tuin leggen, en dan komen daar de meest prachtige bloemen uit, waar weer veel vlinders op af komen. Ik heb nu echt een sprookje in mijn hoofd dus ik ben erg benieuwd straks in de zomer, we shall see!!

 

Als eerste deze coole silliconen lunch box. Echt handig voor het fruit voor Miya of de snacks van Keira. Ik vind hem ook leuk om mee te nemen onderweg. Weegt niks, en staat wel heel fleurig. Vooral bij een picknick ofzo is het ook gezellig.
Wat dacht je van deze coole silliconen lunch box. Echt handig voor het fruit voor Miya of de snacks van Keira. Ik vind hem ook leuk om mee te nemen onderweg. Weegt niks, en staat wel heel fleurig. Vooral bij een picknick ofzo is het ook gezellig.
cake uit blik
Cake uit blik, dat moet vies zijn toch? Neeeee… lekker hoor!! Tenminste, als ik op Keira haar woord moet geloven. erg leuk cadeautje, vooral met dat sterretje voor het extra effect.
lipgloss pen
Kijk nou! Ze kunnen dus allemaal open, en hebben ook ieder een ander smaakje/geurtje. De vanille en die met sprinkles zijn roze lipgloss die ruikt naar snoepjes en de andere is minty en brand kriebelt lekker op je lippen. En weet je wat ook zo leuk is, de andere kant is ook nog een pen. Echt vooral voor tieners is dit zo een leuk cadeautje waar je goed mee kan scoren. Maar ik durf te wedden dat alle vrouwen dit wel leuk vinden.
donut portemenee
We gaan nog even door met de lekkere geurtjes.. zie je die donut liggen? Dat is een portemonneetje, die niet alleen ruikt naar donut, maar het ook ruikt!! Even in een plastic zakje bewaren zodat de geur lekker lang blijft. En niet bij te kleine kinderen houden, die gaan er op kauwen. Ook grote vrouwen nemen stiekem een likje. Ahum.

 

Allemaal leuke cadeau tips dus!!! Je kunt nu alvast kijken voor moederdag, dat komt sneller dan je denkt!

 

3 reacties

  1. Wat een heerlijk kind! Die flubberige broodtrommel heb ik ook haha. Hij is wat aan de kleine kant, maar inderdaad. Heeel flubberig. Whaaha 🙂
    Ik moet zo lachen om haar. Maarre dat cakeje, ik pas 😉

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *