Skip to content
Pink Press ♡
Menu
  • ♡
  • WEBSHOP
  • Selfcare
    • Gezond en fit ouder worden
    • Hormonen
    • Mindfulness
    • Ontspanning
    • Dieet
    • Geestelijke gezondheid
  • Sporten
    • Hardlopen
    • Wandelen
  • Fashion
    • comfortabele outfits
    • Style
    • Accessoires
  • Beauty
    • Haarverzorging
    • Huidverzorging
  • Huis en Tuin
    • Huishouden
    • Interieur inspiratie
  • Mama
    • Kinderen
    • Pubers
    • Speelgoed + Games
  • Lifestyle
    • Eten en drinken
    • Op reis
    • Ondernemen
    • Persoonlijk
    • Relaties♡
    • Overige
    • feestdagen
  • Contact
    • UGC by Pink Press
    • Over mij
    • Privacybeleid
    • vriendelijke disclaimer
    • Algemene Voorwaarden
Menu
wagamama

Heerlijk eten bij Wagamama

Geplaatst op 12/07/201617/07/2025 door Judith

Vaak als ik in Amsterdam ben eet ik wel bij Wagamama, het is snel, en ook nog eens heel erg lekker. Hou jij ook van Japans geïnspireerde gerechten, dan moet je snel verder lezen!

Inhoud

Toggle
  • Wagamama is japans voor ‘ondeugend kind’- of een kind dat eigenwijs en vastberaden is
  • Winactie is verlopen helaas!
    • Vind ik leuk:
    • Deze blogs wil je ook vast lezen!
    • Ontdek meer van Pink Press ♡

Wagamama is japans voor ‘ondeugend kind’- of een kind dat eigenwijs en vastberaden is

Het eten is ook vrij eigenwijs, net als het concept. Je kunt lekker eten aan eigen tafel, maar er staan ook lange tafels met banken waar je gewoon kunt aanschuiven, wel zo gezellig als je een keer alleen gaat.

Je kunt er heerlijk mager eten zonder je druk te maken als je op dieet zit, jouw eten is net zo lekker als de rest van het eten, en je voelt dan geen konijn die mee graast. Sowieso was het eten vrij mager, en viel het gewoon niet heel zwaar. Ik had de seafood special, en die was ontzettend goed gevuld, dus heb alles opgegeten behalve de noodles. Ik was helemaal verzadigd (en viel best mee met de voorgerechtjes), dus dat is ook nog een optie.

Onze gerechten

Een beetje gember om je op te warmen, chilies voor de kick en noodles voor je lichaam en ziel. Ons Japans geïnspireerd menu is samengesteld om te bevredigen, koesteren, ondersteunen en inspireren. Kies uit verschillende rijst- en noodlegerechten samen met verse salades en bijgerechten om te delen. Wij hebben desserts, verse sappen, warme dranken, wijn, sake en aziatische bieren

Net als in kaizen zijn onze standaarden hoog. onze ingrediënten worden vers bereid en geserveerd. Iedere kom en ieder bord wordt geserveerd zodra deze klaar is. de kleuren, aroma’s, smaken en kruiden zijn altijd op hun best als ze geserveerd worden

Een kom met ramen om op te warmen met ingrediënten die op de teppan gebakken zijn. Of kare met een rijke basis van kokosnoot. en als je liever rijst hebt, ben je ook aan het goede adres. Ons menu bevat vele japanse favorieten. Ieder seizoen worden de menus geupdate. wagamama is een hoofdbestanddeel van de moderne aziatische keuken

Kortom een heerlijk menu! Ik ging samen met Jamey en onze mannen gezellig een hapje eten bij Amsterdam Zuid WTC, waar we zo geweldig zijn bediend, dat we ons echt VIP gasten voelden. Ze wist waar ze het over had, en kon je van elk gerecht zonder na te denken precies vertellen hoe het was. Ideaal vind ik dat!

LEES OOK  Een pestende juf, dat kan toch niet?

Wij hadden uiteraard braaf lekkere groene thee naast onze veggie en seafood ramen, maar de mannen dronken lekkere Japanse biertjes. Die moeten ook even getest worden toch :D. De mannen hadden de porkribs, een lekkere curry en gyoza. Daarbij een 3 Lagen met chocolate fudge cake, een lekkere cocos cheesecake frosting en fris vanille ijs.. Hij was niet voor Jamey en mij ivm dieet, maar Jamey at stiekem alle frosting op bij Bram, en ik was niet zo dapper, ik at de helft van zijn cake op. Omdat hij zo snel was. Anders had ik alles opgegeten…

Wij hebben echt gesmuld van al het lekkers, en weet je wat daarvan het allerleukste is? Wij mogen jullie ook trakteren!!

Winactie is verlopen helaas!

Ter ere van de opening 8 augustus op de Witte de Withstraat in Rotterdam mogen Jamey en ik ieder 5x een etentje voor 2 personen weggeven!! Je mag dan naar de speciale previews in Rotterdam op 5/6/ of 7 augustus, bij het gloednieuwe restaurant in Rotterdam! Je kunt dus bij mij meedoen, of bij Jamey, of bij allebei!! Extra winkansen zo!!

Om het allemaal wat spannender te maken maak je meer kans als je 1 of meer van mijn social media kanalen liked:

  1. Instagram
  2. Twitter
  3. Facebook

Voor nog meer kans like/volg je ook Wagamama:

  1. Instagram
  2. Twitter

Retweeten, regrammen, delen op FB, alles is een extra kans!

Natuurlijk is een reactie hieronder het allerleukst!! 

Ik wens je super veel succes, je hebt tot zondag 17 juli! Wil je op een andere dag lekker bij Wagamama eten ga dan naar www.wagamama.nl voor een adres!

LEES OOK  Een privé sauna met Treets Traditions

Dit delen:

  • Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest
  • Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Delen op Threads (Opent in een nieuw venster) Threads
  • Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
  • Delen op Bluesky (Opent in een nieuw venster) Bluesky
  • Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
  • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Delen op Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Aan het laden...

Deze blogs wil je ook vast lezen!


Ontdek meer van Pink Press ♡

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Category: Moederschap

Bericht navigatie

← Slapeloze nachten door achterklap
Ik in een bikini? Met last minute tips! →

9 gedachten over “Heerlijk eten bij Wagamama”

  1. Marguerita schreef:
    14/07/2016 om 12:34

    Wat leuk, ik ben benieuwd. Is alweer even geleden dat ik in de Witte de Witstraat was, dus ik maak graag kans op dit leuke uitstapje.

    Aan het laden...
  2. Nicole schreef:
    13/07/2016 om 14:16

    Ik krijg spontaan trek van al die mooie foto’s, ik loot natuurlijk heel graag mee

    Aan het laden...
  3. Marcella Booij schreef:
    13/07/2016 om 09:23

    Nou dat zou een super leuke en zo te lezen ontzettend lekkere verrassing zijn!! Ik zou graag een goede vriendin willen verrassen met zo’n heerlijk dinertje in de gezelligste straat van Rotterdam

    Aan het laden...
  4. rtf schreef:
    12/07/2016 om 19:03

    Jij weet mij toch altijd weer lekker te maken, he! ^_^

    Aan het laden...
  5. Natiza schreef:
    12/07/2016 om 16:41

    Ziet er allemaal zo lekker uit!

    Aan het laden...
  6. Fleur schreef:
    12/07/2016 om 14:28

    Ik doe heel graag mee, want ik heb altijd al eens willen eten bij Wagamama, maar het is er eigenlijk nog nooit van gekomen,

    Aan het laden...
  7. Leila schreef:
    12/07/2016 om 14:05

    AHHH wat ziet het er lekker uit!!!! Ik woon zelf in Rotterdam en vind de witte de with echt een super leuke, gezellige straat. Lijkt me leuk om daar met een vriendin te gaan eten bij de previews 🙂

    Aan het laden...
  8. liesbeth schreef:
    12/07/2016 om 13:53

    Wat een superleuke actie! Ik doe graag mee! Met mijn vriendinnetje uit eten als de mannen op mannenweekend zijn!

    Aan het laden...
  9. Marijke schreef:
    12/07/2016 om 13:31

    Wat super leuk!!!
    Ik waag graag een kansje.. lekker eten!!

    Aan het laden...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Bij PinkPress vind je alles over wandelen, hardlopen, calorieën tellen zonder gek te worden, en een lifestyle die past bij vrouwen van 40+. Of je nu moeder bent, weer begint met bewegen of gewoon lekkerder in je vel wilt zitten — wij helpen je op weg met eerlijke tips, inspirerende verhalen en een flinke dosis motivatie.
Klik op het plaatje voor mijn video's!

Of je nu een auto nodig hebt voor een zakelijke trip in de stad of een roadtrip met vrienden, DISCOVERCARS.COM zorgt dat je zorgeloos op pad gaat. Vergelijk de beste deals en huur een auto die precies bij jouw plannen past.

📍 Regel het hier in een paar klikken: DISCOVERCARS.COM

Abonneer je gratis op dit blog

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Je gaat ermee akkoord e-mail van ons te ontvangen door dit formulier in te dienen en begrijpt dat je contactgegevens bij ons worden opgeslagen.

Lees je deze disclaimer ook even?

© 2026 Pink Press ♡ | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema
%d