Barbie is te zien in een nieuw onderwateravontuur! In ‘Barbie- Dolfijnen Magie’ probeert Barbie samen met haar zusjes en Ken het prachtige koraalrif en de dolfijnen te beschermen. Tijdens dit avontuur ontmoeten zij een bijzonder meisje genaamd Isla. Per ongeluk komt Barbie erachter dat Isla eigenlijk een zeemeermin blijkt te zijn
We LOVE Barbie!
Als kind was ik de grootste fan van Barbie. Ik vond serieus geen enkele pop leuker dan Barbie. Mijn hele kamer was ook ingericht naar Barbie. En toen ik Keira kreeg, kon ik dus niet wachten tot ook zij met de Barbie’s wilde spelen.
Gelukkig was dit al snel, en hebben wij zo heel wat uurtjes samen doorgebracht. Ook moesten alle films er natuurlijk komen. We hebben er echt geen 1 gemist. Ik keek natuurlijk voor Keira (ahum). De kerstfilms staan ook elk jaar wel een paar keer op. Dus toen de nieuwe film Barbie- Dolfijnen Magie uit kwam en wij de pre screening mochten kijken, waren we allebei mega enthousiast! Miya is nog niet zo een Barbie fan, en Keira ondanks dat ze al net de Barbie leeftijd voorbij is, vind het nog steeds leuk om de film te kijken.
Barbie- Dolfijnen Magie
In dit vrolijke onderwateravontuur gaan Barbie en haar zusjes op bezoek bij Ken. Hij loopt deze zomer stage bij een koraalrif waar onderzoek naar dolfijnen wordt gedaan. Natuurlijk gaan de zusjes lekker duiken en het rif verkennen. Plotseling stuiten ze op dolfijnen in alle kleuren van de regenboog. Het zijn zeldzame dieren die hier maar één keer per jaar komen. Na deze fantastische ontdekking zijn de meiden vastbesloten het koraal en alles wat erin leeft te beschermen. Dan ontmoeten ze de geheimzinnige Isla, die het ook als een persoonlijke missie ziet om het koraal te redden. Barbie en haar zusjes vinden het geweldig om zo’n bijzondere nieuwe vriendin te hebben, zeker als blijkt dat zij in werkelijkheid een zeemeermin is. Maar er is geen tijd te verliezen: Isla heeft de hulp van de zusjes en de dolfijnen hard nodig om te voorkomen dat er iets ergs gebeurt met het koraal.
Kaartjes winnen en review
Dit was weer zo een feel good Barbie film. De locatie van de film was natuurlijk prachtig en ook spelen ze natuurlijk helemaal in op het inlevingsvermogen van een kind met de dolfijnen en de zeemeermin. Je wilt helpen!
De film Barbie- Dolfijnen Magie is nu in de bioscoop en is echt een aanrader! Wil jij graag 4 kaartjes winnen, dan zou ik het leuk vinden als jij mijn Facebook pagina liked, en hier of daar een reactie achter laat!
De winnaar krijgt deze week bericht, zodat je eventueel volgend weekend al naar de bios kan!

Barbie stars in Barbie Dolphin Magic!
Ontdek meer van Pink Press ♡
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.


Een film over pratende pastel kleurige dolfijnen met hartjes, een zeemeermin en puppies die je leven redden.. Denk niet dat we ons zorgen hoeven te maken om die duikbril
Ik vind deze film een slechte invloed op de jeugd hebben. In een scene bevinden Barbie en Ken zich onder water. Echter, Barbie en Ken zijn slechts uitgerust met een zwembril en een snorkel. Ik spreek uit ervaring dat deze spullen niet voldoende zijn voor een duik. De jeugd kan uit deze scene opmaken dat ze door middel van een snorkel en een zwembril een duik kunnen maken. Dit verhoogt de kans dat kinderen stikken door zuurstofgebrek.
Ik speelde vroeger ook zoveel met barbies. De films heb ik nooit echt gevolgd, omdat ik net te oud was toen ze uitkwamen om ze nog interessant te vinden.
Super leuk!!! Daar zou ik heel graag heen willen samen met mijn dochter! Ze is fan van Barbie en dol op dolfijnen en zeemeerminnen! En ze kijkt graag naar filmpjes van Barbie op de tablet! Maar een echte film in de bios is natuurlijk veel gaver! En dan mogen we ook nog 2 vriendinnen meenemen…helemaal geweldi! 💝🍀😀
Wat leuk! Gek op barbies was ik vroeger, en mijn jongste dochter van 6 nu ook. Dat zou een leuk moeder/dochter uitje zijn!