Wij testten het Polisport Bubbly Maxi+ fietsstoeltje!
Zoals je misschien weet fiets ik overal naar toe. Ik ben weer eens bezig met theorie, maar voorlopig ga ik nog met de fiets. De kleine gaat dan achterop, en natuurlijk moet dat zo veilig mogelijk. Dit keer probeerden wij het Polisport Bubbly Maxi+ fietsstoeltje.
Polisport Bubbly Maxi+ fietsstoeltje
Er zijn natuurlijk zoveel fietsstoeltjes dat je soms niet weet waar je voor moet kiezen. Doordat ik door weer en wind fiets, heb ik misschien andere eisen aan fietsstoeltje dan iemand die alleen op mooie dagen naar het park fietst. Het Polisport Bubbly Maxi+ fietsstoeltje voldoet hier helemaal aan.
Belangrijk
Voor mij is het erg belangrijk dat je een stoeltje makkelijk droog kunt maken, en de regen niet blijft liggen. Ook moet hij makkelijk te monteren zijn, en uiteraard lekker zitten voor de kleine. Als hij dan nog voordelig is en er leuk uit ziet ben ik helemaal gelukkig.


Wij zijn dus enthousiast! Fiets jij ook overal heen of heb je lekker een auto?
Ontdek meer van Pink Press ♡
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Belangrijk


Was al benieuwd naar deze! Voor mij en ukkie is het nog lang niet zo ver, maar lijkt me echt heerlijk om met ‘m te gaan fietsen!
Mooi zitje! Ik fiets zelf regelmatig, maar verre stukken alleen als het zonnig is. Heb ook geen handige fiets eigenlijk.
Ik heb geen fiets, maar dit lijkt me wel heel handig om allen in 1x te transporteren. Heb veel respect voor jullie Nederlanders, al dat trappen op de fiets!
Deze is voor achterop, en die doe je meestal wanneer voorop niet meer lekker zit of past. Voor op de fiets mag vanaf zo een 9 maanden, en achterop geloof ik vanaf 2.5/3. Maar sommige kindjes zitten nog lekker tot 4 voor.
Dat klinkt als een fijn achterzitje !
Ik heb de yepp voor achterop
We gebruiken de fiets regelmatig maar vaker tijdens werk dan privé. Privé pak ik dan toch sneller de auto vooral als regent 🙈
He dit is handig! Ik ben nu zelf aan het kijken voor een fiets + fietsstoeltje en wist even niet waar te beginnen haha. Vanaf welke leeftijd kan dit stoeltje trouwens gebruikt worden?
Ik fiets altijd, maar mijn kleine meid wil tegenwoordig steeds vaker zelf fietsen. Maar voor lange afstanden heb ik haar toch nog even liever achterop
Hij zit eigenlijk alleen aan je achterkant vast, dus ik denk haast van wel?
Het is inderdaad een neutraal kinderstoeltje. Fijn dat het comfortabel zit en goed bevalt!
Het ziet eruit als een comfortabele stoel. Zelf hebben wij de Yepp, ook super! Vinden wij.. 😊
Past deze ook op een fiets met fietsbatterij? Daar loopt het soms mis bij de stoeltjes vind ik .
Ik ben zelf geen fanatieke fietser. Maar oma en opa kunnen niet wachten tot ze kunnen gaan fietsen met de klein kinderen!
Hele mooie fietsstoeltje, alleen heb ik niet meer nodig
Ik heb ook zo’n soort zitje voor achterop. Ander merk maar verder hetzelfde. Bevalt ook erg goed.