Dit jurkje is van NOP!

Tassen, een tas en nog meer tasjes

 

Miya is een soort van baglady. Ze moet altijd drie of vier tassen meesjouwen. Een paar met glitter en dan ook nog een grote tas van mama. De kleine mini glitter tasjes kun je echt niet mislopen bij weer de Primark of de HM. Echt aanraders op het gebied van glitter spul. Of eenhoorns. Of roze. Of alledrie in 1.

PSX 20180531 160515 Zomer musthaves voor kleuters die van kleur en glitter houden!
Pin It!
Pakje is van de HM, tasje van Keira gepikt, haarband komt uit Kenya

Omdat ze er niet al te lang mee wil sjouwen en ik ook niet heb ik een fantastische grote tas die lekker om je schouders hangt. Hij is van All Time Favourites. Die hebben hele coole printjes, oh en babytassen die je kunt omtoveren in een laptop tas. Ideaal dus voor het strand, en om alle kleine tasjes van je kleuter in te bewaren.

PSX 20180531 160701 Zomer musthaves voor kleuters die van kleur en glitter houden!
Pin It!
Deze sandaaltjes zijn van de HM

Clipjes en haarbandjes

Miya knipt het liefst haar eigen haar af. Ze houd niet zo van haar in haar gezicht. Gelukkig is ze nu fan van de diadeem. Een kroontje, een met veel glitters en zelfs 1 met een eenhoorn hoorn erop passeren de revue. Ook die klemmetjes waarmee je zelfs de kortste haartjes uit het gezicht krijgt zijn favoriet. Eindelijk niet meer van die zweet pieken op haar hoofd!

Is jouw kleuter ook zo fan van kleur en glitters?

zomer musthaves voor kleuters Zomer musthaves voor kleuters die van kleur en glitter houden! Pin It!

Dit delen:

LEES OOK  10x HELP ik heb een puber in huis | ADHD

Vind ik leuk:


Ontdek meer van Pink Press ♡

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Category: Moederschap

7 gedachten over “Zomer musthaves voor kleuters die van kleur en glitter houden!

  1. Het jurkje van Nop vind ik echt heel tof! En die sandalen heeft mijn dochter ook haha! Leuk zijn ze he?!

  2. Ahhh die sandaaltjes zijn echt te schattig zeg!! Super lief ziet ze er uit.

  3. Wat ziet ze er leuk uit. Hier zijn ze ook fan van de slippers van whitebrand

  4. Het is nog tuimeljudo.. Zijn kleuters. In de les wel afgedaan natuurlijk

  5. LOL. Wat grappig dat ze naar de judo ging met een bruidssluier : ) Mocht dat van de judo leraar? Ik herinner me die altijd als vrij streng en strak in de regels.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *